Czym jest Arcgis

ArcGIS to usługa dająca możliwość na pracę grupową, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Projektowanie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest grupą programów skierowanym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Szczegółów dowiesz się tu: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o różne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie stworzyć w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać wprowadzone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź precyzyjnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko nieliczna z wielu możliwości jakie można zrealizować za pomocą systemu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w stworzeniu map z pakietem nie potrzeba skomplikowanych umiejętności, a w przypadku trudności zawsze można zajrzeć na stronę producenta w dziale pomoc.