Sprawdź plusy peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta doskonale wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Istnieją różne techniki ich wykonywania. Nowinką na rynku urodowym, która pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim bardzo dokładny i skuteczny. Wiązka lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera bardzo prędko się regeneruje, a poza tym staje się zagęszczona i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest oczywiście wysoka precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/